Reghecampf primeşte o nouă lovitură în plin scandal de divorţ cu Anamaria Prodan. Antrenorul oltenilor trece printr-o perioadă agitată şi în viaţa personală. Este în plin divorț de Anamaria Prodan, care îl atacă din toate părțile pe soțul său după ce a aflat că amanta acestuia, Corina Caciuc, este însărcinată!

Reghecampf primeşte o nouă lovitură în plin scandal de divorţ cu Anamaria ProdanAlte Articole

Vestea tristă a dimineții. Din păcate, Alexandru Arșinel…

Emma Răducanu, cerută în căsătorie la Royal Albert Hall, …Universitatea Craiova – FCSB LIVE VIDEO ONLINE STREAMING. Meci …

CS Universitatea Craiova a fost învinsă de FCSB, cu 3-2, şi îşi poate lua gândul de la titlul de campioană. Echipa din Bănie se află acum la 14 puncte în spatele liderului CFR Cluj, pe locul 4!

Anamaria Prodan, reacție șocantă după ce a văzut imaginile cu Reghecampf și amanta în București. „Pentru noi, el a murit! Un om, un tată, un bărbat care nu merită respectul nimănui!”

„Un meci pierdut nemeritat. Ambele reprize au fost total diferite, am început bine, am marcat un gol, apoi am încasat goluri din faze fixe. Unele ușoare, nu complicate. Ne-au marcat goluri jucătorii care nu erau cei mai periculoși. La primul a fost o greșeală foarte mare. Nu îmi place să dau nume, dar când te bați la campionat trebuie mai multă încredere și mai multă responsabilitate. Am egalat, am avut ocazii mari în repriza secundă. În prima repriză am vrut să punem presiune, să aducem mingea în careu cu multe centrări pentru cei doi atacanți masivi. Dar, din nou, primim gol din fazele fixe. Nu ai cum să fii relaxat când conduci, trebuie să fii și mai motivat. Ar trebui să fie ambiția și mai mare, să ai o plăcere suplimentară”, a spus Laurențiu Reghecampf.

Anamaria Prodan o distruge pe Corina Caciuc! Ce a putut să spună despre amanta lui Reghecampf: „Mereu am râs de astfel de fătuci!”

Doliu în lumea filmului din România. S-a stins fulgerător la doar 42 de ani …

Anamaria Prodan dă cărțile pe față. Impresara, mesaj dur …